איזה סוג עור לבחור לתיק העור ?

איזה סוג עור לבחור לתיק העור ?
ישנם סוגים רבים ושונים של תיקים ויחד עם זאת ישנם סוגים רבים ושונים של עור: כך תבחרו נכון את האחד והשני. יש אביזר בלתי נמנע עבור רוב הנשים, כלומר תיק העור. ולומר שהתיקים הנפוצים ביותר שאנו משתמשים בהם כיום, כלומר תיקי הכתף מעור, הם תוצאה של מהפכה די לאחרונה, אבל איך לבחור את תיק העור המתאים לכל אירוע? ועוד לפני כן, איך בוחרים את סוג התיק המתאים? ואם את רוצה להיות בררנית לעשות תמיד את הרכישה הטובה ביותר.
איך לבחור את סוג העור הטוב ביותר עבור תיקים? זה בדיוק מה שנראה היום, ונגלה את סוגי העורות העיקריים המשמשים לייצור תיקי עור. בדרך זו ננסה להתקרב לשידוך המושלם, לא לטעות לעולם!
דגמים  של תיקי עור .
ברור שאין סוג אחד של תיקי עור: לדבר על "תיק כתף" פירושו לדבר על הכל ולא כלום. למשל, מתחילים עם הקונה, תיק קטן וקצת תיק כתף, בעל צורה מלבנית והרבה מקום פנוי, המאופיין בחלק העליון שתמיד פתוח; יש גם גרסה עם ידיות קטנות יותר. לאחר מכן יש את תיקי הילקוט, שמזכירים את תיק הנסיעות מעור בשל קיבולתם וצורתם, ואת תיקי העור, בשל המבנה שלהם שיכול היה להזכיר את תיקי הכתף מעור ששימשו פעם דוורים, ולכן בעצם מאוד פרקטיים. אם כבר מדברים על פרקטיות, אנחנו לא יכולים לשכוח את תיקי התרמילים מעור, אשר על כן יכולים להינשא גם על הגב. תיק יומיומי הוא התיק, מינימליסטי בעצם, הודות לצורתו המלבנית עם דש קשיח וחלק, ממש כמו מעטפת מכתבים מעור. ושוב: יש את תיקי הדלי, כפי שהקים לואי ויטון לפני עשרות שנים, ואת תיקי האוכף שהביאו דיור לאופנה. לאירועים מיוחדים ואלגנטיים יש גם קלאצ'ים קטנים, מיני תיקים וקלאץ', עם סגירת הצמד שלהם. אבל מהם העורות הטובים ביותר לתיק עור? התיק פר אקסלנס הוא ללא ספק זה מעור. אבל איזה? אז אתם חייבים לדעת שעור פרה, בשל עמידותו, משמש בדרך כלל לתיקים מעור, אפילו במידות גדולות, שבהם משתמשים לרוב, כמו אלה האופייניים למקצוענים. לעור פרה, שהוא גם עמיד, יש מרקם מחוספס בדרך כלל, פופולרי מאוד עבור תיקים קטנים עד בינוניים. שוב עבור מוצרי עור קטנים, עור הטלה הדק יותר נכנס לתמונה, אשר עם זאת נוטה להיות פחות עמיד מעור פרה. לתיקים בסגנון תרמיל, אבל לא רק, יש לרוב העדפה לזמש, בזכות היופי והרכות שלו. להכנת תיקים שעשויים תמיד מעור אמיתי אך זול יותר, משתמשים לעתים קרובות ב"שאריות" של תהליכים אחרים: במקרה זה אנו מדברים לעתים על עור "טלאי", המצביע על שילוב של סוגי עור שונים. אז אסור לנו לשכוח את תיקי העור הזוחלים, כמו עור התנין היקר מאוד, המשמש לעתים קרובות בסביבות אופנה עילית. ואתה, איזה סוג של עור אתה מעדיף? בכל המקרים, כדי לשמור טוב יותר על תיק העור שלכם, אל תשכחו לנקות אותו ולדאוג לו עם מוצרי ניקוי לתיקים מעור!


Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *