תיקים לנשים

כשמחפשים תיקי עור, לרוב חושבים על אלו שמיוצרים באיטליה.הסיבה לכך היא שבכל העולם תוצרת איטליה, במיוחד בתחום מוצרי העור,הוא סמל לאיכות.

רכישת תיקי עור תוצרת איטליה פירושה התמקדות באומנות, לימוד ועיצוב יצירתי המבוסס על מחקר ספציפי על מיטב העורות והבורסקאות .

תיק שכולו מעוצב, מיוצר וארוז באיטליה הוא סינתזה של מוצר מוסמך וייחודי. שונה מכל שאר המוצרים באיכות החומרים,הביצוע ובפרט באיכות העור !

התווית "תוצרת איטליה" נמצאת גם על תיקי עור שיוצרו לחלוטין במדינות אחרות, מכיוון שעל פי החוק התקף כיום באיטליה, ניתן לסמן מוצר תוצרת איטליה אם "השינוי המהותי" בוצע באיטליה אפילו עם חומרי גלם ממדינות אחרות.

אז איך זה עובד ?בכדי "להדביק" את התווית Made in Italy, מייצרים תיקים במדינות שונות בעלויות נמוכות עם חומרי גלם זולים.מייבאים לאיטליה את המוצר לא מוגמר כדי "להשלים" את המוצר באיטליה.ותופרים לו את התווית "Made in Italy"

כיום יש המון תיקים הנושאים את התווית Made in Italy שיש להם מעט איטלקית, כך שחברות יכולות להרשות לעצמן למכור אותם במחירים תחרותיים.

השקעה בתיק עור איכותי שיחזיק מעמד עונה אחר עונה הופכת את ההשקעה הרבה יותר טובה. קניית תיק עור איכותי עשויה להיות יקרה אך היא גם מעידה על תחושת עידון וחלק מהאישיות שלכם שאומר שאתם מודעים ואכפת לכם. בתיקי עור איכותיים יש תהליך של כוונה, מחשבה, מחקר, תכנון, דגימה, בדיקה וניסיון לפני הכנת התיק. מעצב ואומן משקיעים שעות בישיבה ובהרהורים על פיסת נייר או בעבודה עם עור כדי להפוך את התיק לנוח, פונקציונלי ואמין. לתיק עור קלאסי יש בדרך כלל סגנון נקי ומינימלי עם צורה יציבה, בעוד שתיקי עור אופנתיים יש לעתים קרובות יותר קישוטים (פרנזים, כפתורים, חומרה גדולה) ובדרך כלל הם לא חזקים.
השקעה ביצירה נצחית או הצהרת אופנה ?

שינוי הוא חלק מהחיים, אנו מתפתחים פיזית, רגשית, נפשית מה שמשפיע גם על חוש הסגנון שלנו. היו מודעים לשינויים הללו לא רק לצמיחה האישית שלכם אלא גם להשקעות הגיוניות. מה מייצג את מי שאתם כרגע ? איזה חלק באישיות שלכם הייתם רוצים לחלוק עם העולם?
תסתכלו על הצבע והעיצוב של התיק שאתם מתכננים לרכוש. כשאתם משקיעים בתיקי עור איכותיים בעבודת יד, וודאו שזו השקעה לטווח ארוך.

תיקים הם חלק חשוב מאורח החיים המודרני שלנו, מכיוון שהם עוזרים לנו לשאת דברים שונים בקלות. לא רק למטרת נסיעה, אלא שהתיקים משמשים גם כאמירה סגנונית לתלבושת . ללא כל ספק, תיקי עור אף פעם לא יוצאים מהאופנה והם נשארים לנצח. 
ישנם הבדלים עצומים בין תיקי עור המיוצרים בכמויות מסחריות לבין תיקי עור בעבודת יד. כלקוח, ברור שאיננו מצליחים לזהות את ההבדלים בין השניים. רבים מאיתנו לא יודעים איך לבחור את הפריט הנכון במחיר סביר. הנה כמה איכויות שכדאי לבדוק לפני שקונים תיקי עור איכותיים 

עמידות: זכרו דבר אחד, עור באיכות טובה עמיד באופן טבעי, לא משנה אם הוא מטופל או לא. עמיד בצורה מושלמת בתנאי אקלים קיצונים ובלאי.  חובבי תיקי עור אמיתי תמיד מודעים לאיכות.
סוג העור: קיימים סוגים שונים של עורות, ובהתאם לכך גורם האיכות משתנה. תיקי עור איכותיים, במיוחד תיקי עור מלא נשארים כחדשים גם לאחר שנים של שימוש. עדיף להימנע מתיקים המיוצרים מעור מודבק. הסיבה מאחורי היא שהתיקים הללו עורות המטופלים עם פלסטיק וכימיקלים כדי לספק ברק טבעי.
גורם צבע: תיקי עור מגיעים בעצם בארבעה צבעים עיקריים המשמשים בסביבות עבודה שונות. לדוגמא: תיקי עור שחורים וחום כהה מתאימים לסביבות מקצועיות המסמנות את תחושת הסמכות. לגוון נינוח יותר, ניתן להעדיף צבעים בהירים. חשוב להימנע במיוחד מגוון כפול !!

ייחודי ואלגנטי: עור אינו חומר טקסטיל אלא הבחירה והרצון של הבעלים. תיקים מחומר אחר אינם מפתחים אופי ייחודי עם חלוף הזמן (פטינה)
 עם זאת, עור באיכות טובה תמיד שומר על אופיו גם לאחר שנים רבות של שימוש. תיקים כאלה לא רק משלימים את הצהרת הסגנון שלכם, אלא אפילו תחושת גאווה .

תהליך ה"שיזוף"(עיבוד העור): ההבדלים באיכות תיקי העור תלויים אפילו בתהליך השיזוף. עור בשיזוף כרום- משתמשים בצבע כרום כך שניתן לייצר תוך מספר ימים ובהתאם הם זולים מספיק. ב"עור בשזוף צמחי" לעומת זאת, משתמשים בטכניקות ידידותיות לסביבה ומחירם גבוה יחסית.
אז, אלו חלק מהנקודות שחייבים לזכור. המחיר אינו המדד היחיד לתיקי עור איכותיים