תיקים

תיקי עור לנשים של Tuscany Bags – בן לוויה נאמן שיתאים לסגנון של כל אישה
מרציני ואציל ועד אופנתי וקז'ואל. אפשר לשלב אותם בהרבה אופנים או "סתם" לאותו ערב מיוחד: יש תיק מתאים לכל אירוע ולכל מצב. אחרי הכל, תיקי עור מלווים אותך בכל שלב בחיי היומיום שלך, ויחד עם זאת הם ביטוי מיוחד לאינדיבידואליות ולאישיות שלך.
אופנתי ומתאים לכל אירוע – תיקים מבית Tuscany Bags!
רב תכליתי ופונקציונלי – מבחר תיקי העור שלנו
בחרו ב Tuscany Bags ומצאו לעצמכם את התיק המושלם!

אופנתי ומתאים לכל אירוע – תיקים של Tuscany Bags
טיול ממושך ברחבי העיר עם אחותך, קוקטייל מהנה עם הבנות, ערב חגיגי באופרה עם יקירך או ארוחת צהריים עסקית באינטרנט: הודות לגודלם הקטן ולמגוון הרחב של צורות וצבעים, תיקים הם פשוט מושלם. לאירועים קטנים וגדולים שהחיים מצפים לך. אתה.

דגמי תיקי עור עם רצועות כתפיים מתכווננות מעניקים חופש תנועה מירבי בזמן חגיגה וריקוד, בעוד תיקי ערב סטרפלס, כמו קלאצ'ים, יעלו נגיעה של זוהר בכל הופעה. תיקים בצבעים קלאסיים ומאופקים מוסיפים סטייל למראה העסקי שלך מבלי להפריע למסגרת הצורנית, ותיקים צבעוניים ותיקי נווד יוסיפו את מנת החופש, הכיף ושמחת החיים למראה הפנאי שלך.
רב תכליתי ופונקציונלי – המבחר הגדול שלנו של תיקי עור
בנוסף לתיקי ערב קלאסיים, ההיצע הנרחב שלנו כולל גם תיקי פנאי קומפקטיים, פאוצ'ים, תיקי נווד ותיקים עם ידיות עור. תיקי העור שלנו לא רק משכנעים עם המראה הרב-תכליתי שלהם, אלא גם מעוררים השראה עם הטיפול והפונקציונליות שלהם. כיסים חיצוניים ופנימיים קטנים יותר מספקים קצת יותר מקום אחסון, בעוד אבזמים, רוכסנים וסגירות מגנטיות עוזרים למנוע מהדברים ללכת לאיבוד בדרך.

עם מגוון תיקי העור שלנו, תוכלו לא רק לבחור בין סוגי תיקים שונים, אלא גם להחליט לפי סוג העור שלכם איזה דגם מתאים לכם
תיקי עור מלא הם בהתחלה קצת יותר נוקשים, אבל בשימוש קבוע הם הופכים מהר מאוד לגמישים ורכים.

בחרו ב Tuscany Bags ומצאו לעצמכם את תיק העור המושלם!
הגיוון וההבדלים במגוון שלנו באים לידי ביטוי גם בשני קווי המוצרים שלנו. קודם כל צריך לומר כאן שכל מוצר מעור של Tuscany Bags הוא מאוד אינדיבידואלי מטבעו – עם "טביעת אצבע" ייחודית משלו. אחרי הכל, עור כחומר הוא תמיד מוצר טבעי.

תיקים מסדרת Tuscany Bags כמוצר 100% טבעי, מתמקדים בפיתוח בר קיימא. מכיוון שקו המוצרים הזה כולל רק תיקים המיוצרים בעבודת יד מסורתית העור המשמש למטרה זו שזוף, צבוע ומשומן על בסיס צמחי. לכן, יכול לקרות שתיק העור הטבעי החדש של Tuscany Bags משדר ריח עור קצת יותר חזק . עם זאת, הוא נעלם כאשר התיק נלבש בשימוש באופן קבוע. ה"פגמים" הקטנים יותר במשטח ובמבנה של תיק העור החדש שלך, שהם בלתי נמנעים מכיוון שעור אמיתימשפיע באופן משמעותי על המראה האישי והוינטג'י שלהן.

אבל אם אתם מחפשים בן לוויה יומיומי מסוגנן ופונקציונלי שמושך את העין עם הקסם המודרני והאורבני שלו, או אם אתם מעדיפים בגדי ערב אלגנטיים קלאסיים, אז עם קו המוצרים של Tuscany Bags בהחלט תמצאו את התיק עבורכם